Головна

Храмовий празник та ювілей парафії у Кракові

26-27 вересня, у Кракові проходили святкування храмового празника Воздвиження Чесного Хреста та ювілею 200-их роковин храму св. Норберта у Кракові, як греко-католицької парафіяльної церкви. В п'ятницю 26-го вересня, проходила наукова конференція, якої темою була українська греко-католицька спільнота у Кракові.   Вечером того самого дня, у каплиці костела Отців Августіянів, з якої роками користали греко-католики, відслужено Велику Вечірню з Литією. Опісля, з концертом церковної музики виступив чоловічий хор Журавлі. Головною точкою суботніх святкувань, після святкової Утрені, була Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Преосвященніший Архієпископ і Митрополит Кир Іван. Сослужив Вроцлавсько-Гданський Владика Кир Володимир, який виголосив проповідь, та єпархіяльне і монаше духовенство з Польщі та України.

Цьогорічні краківські святкування відбулись у відновленій церкві. Крім відтвореного минулого року іконостасу, присутні могли подивляти відновлені на стінах церкви фрески.

Прес-служба Вроцлавсько-Гданської єпархії

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/