Головна

Архієпископ Михаїл Тарновський (1670-1718)

На Аскольдовій Могилі помолилися за упокій душі Михаїла Тарновського – василіянина, титулярного архієпископа Смоленської архієпархії Руської Унійної Церкви.

Він народився в Полоцькому воєводстві, у родині Юрія та Євфросинії. Після закінчення студій риторики в Полоцьку вступив до Чину Святого Василія Великого, а по складенні вічних обітів, навчався філософії і богослов'я в Єзуїтській колегії у Браунсбергу. Через деякий час Тарновський став проповідником у митрополичій катедрі у Вільно, а потім був обраний настоятелем василіянських монастирів в Ушачі, Білій та архімандритом у Полоцьку.

Помер Михаїл Тарновський 18 лютого 1718 року.

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/