Головна

Сила хресного знамення

blessgicxc_illuДослідження, проведені на базі лабораторії медико-біологічних технологій НДІ промислової і морської медицини, стали справжньою сенсацією. Вчені експериментально довели, що хресне знамення вбиває мікроби і змінює оптичні властивості води.

- Вчені, які є скептиками, підтвердили, що звичай хрестити їжу і питво перед трапезою, який йде з давнини, має глибокий містичний зміст, - розповідає фізик Ангеліна Малаховська, - за ним прихована практична користь: їжа очищається буквально за мить. Це велике диво, яке відбувається буквально кожен день.

Свої дослідження сили хреста Ангеліна Малаховська проводила майже 10 років. Була проведена велика серія експериментів, які багаторазово перевірили ще раз перед тим, як оприлюднювати результати.

Вони феноменальні: виявлено унікальні бактерицидні властивості, що з'являються у воді від її освячення молитвою і хресним знаменням. Відкрита нова, раніше невідома властивість Слова Божого перетворювати структуру води, значно підвищуючи її оптичну щільність у короткій ультрафіолетовій області спектра.

Сама можливість цих досліджень для Ангеліни Малаховської та її колег-петербуржців стала дивом - вони не фінансувалися, не входили в тематику НДІ. Але вчені виконали величезний обсяг робіт безоплатно - лише для того, щоб дати людям можливість відчути і побачити цілющу силу Бога.

Учені перевірили дію молитви "Отче наш" і хресного знамення на патогенній бактерії. Для дослідження були взяті проби води з різнихводойм - колодязів, річок, озер. У всіх пробах містилися кишкова паличка, золотистий стафілокок. Але виявилося, що якщо прочитати молитву "Отче наш" і осінити проби хресним знаменням, то кількість шкідливих бактерій зменшувалася в 7, 10, 100 і навіть більше 1000 разів!

За умовою експерименту - для виключення впливу можливого уявного навіювання - молитву читали і віруючі, і невіруючі люди, проте число патогенних бактерій в різних середовищах (з різними наборами бактерій) все одно зменшувалася в порівнянні з контрольним зразком.

Благотворним є і вплив молитви і хреста на людину - у всіх випробовуваних стабілізувався тиск, поліпшувалися показники крові. Дивний той факт, що показники змінювалися в точно потрібному для зцілення напрямі: у гіпотоніків тиск підвищувався, у гіпертоніків - знижувався.

Було відмічено, що якщо хресне знамення людина накладала на себе недбало або не торкалася необхідних точок (середини чола, центру сонячного сплетення, заглиблень правого і лівого плеча), то позитивний результат впливу був набагато нижчим, або взагалі був відсутній.

Вчені виміряли оптичну щільність води до і після накладення на неї хреста і освячення.

- З'ясувалося, що оптична щільність води у порівнянні зі своїм вихідним значенням до освячення підвищується, - пояснює Ангеліна Малаховська - це означає, що вода як би "розрізняє" сенс вимовлених над нею молитов, запам'ятовує цей вплив і зберігає його як завгодно довго - у вигляді збільшення значення оптичної щільності. Вона як би "насичується" світлом. Людське око вловити ці цілющі зміни структури води, звичайно, не може. Але прилад-спектрограф дає об'єктивну оцінку цього явища.

Хресне знамення змінює оптичну щільність води практично миттєво. Оптична щільність водопровідної води, освяченої вчиненим над нею хресним знаменням звичайним віруючим підвищується майже в 1,5 рази! А при освяченні священиком - майже в 2,5 рази! Тобто виходить, що вода "розрізняє" ступінь освячення - мирянином або священиком, у якого пальці правої руки складені для благословення так, що зображують перші літери імені Христа.

Цікавий результат освячення води хрещеною, але невіруючою людиною, яка не носить натільний хрест. Виявилося, що вода "розрізняє" навіть ступінь віри - оптична щільність змінилася тільки на 10%! Воістину - "по вірі вашій - хай буде вам".

Оскільки людський організм складається більш ніж на дві третини з води, це означає, що в нас Богом була закладена при створенні така система фізичних каналів, регулюючих всі біохімічні процеси в організмі, яка чітко "впізнає" ім'я Ісуса Христа!

Можна сказати, що хресне знамення - це генератор світла. При цьому зауважується, що при недбалому знаменуванні або при швидкому неблагоговійному маханні руками ніяких змін (збільшення) оптичної щільності водопровідної води не виявлено.

Варто зазначити, що для християнина не таким важливим є наукове доведення, але важлива духовна цінність хресного знамені.

Вірте... - "по вірі вашій - хай буде вам"...

За матеріалами zvek.info

https://kyrios.org.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/