Головна

Христос воскрес!

876576564«Пасха священная сьогодні явилась нам.  Пасха Нова. Святая,  Пасха таємная,  Пасха найпочесніша, Пасха — Христос Визволитель.  Пасха непорочна,  Пасха велика,  Пасха вірних,  Пасха, що двері Раю нам відчиняє, Пасха, що освячує вірних.

Пасха радісна.  Пасха, Господня Пасха.  Пасха всепочесна засяяла нам,  Пасха! з радістю одно одного обнімімо. О, Пасха! позбавлення суму, бо з гробу сьогодні,  наче із світлиці,  засяяв Христос.  Жінок радісти наповнив, промовивши:  проповідуйте Апостолам.

Воскресіння день  і просвітімось торжеством  і одно одного обнімімо,  назвімо братами,  а тим, що ненавидять нас,  простімо все задля Воскресіння  і так усі заспіваймо:

Христос воскрес із мертвих,  смертю смерть подолав і тим, що у гробах, життя дарував.» Стихири Пасхи.

Редакційна колегія сердечно вітає усіх вірних парафії церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, усіх наших захисників, які в цей час боронять нашу землю від російських загарбників, боронять суверенітет і цілісність нашої держави, вітаємо усіх християн з цим світлим Христовим Воскресінням.

Хай наші душі і серця наповняться радістю, любов'ю, вірою і надією у Воскреслого Христа, нехай на нашій багатостраждальній землі запанує мир, а матері дочекаються своїх синів. Нехай воскреслий Христос огорне своєю любов’ю усіх матерів, дружин, дітей, чиї сини, чоловіки, батьки, захисники нашої вітчизни, сьогодні на спільній трапезі з Христом святкують Його воскресіння.

Зичимо усім Божої Благодаті у Воскреслому Христі.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/