Головна

Зустріч катихиток

Доброю традицією стали щомісячні зустрічі катехиток у монастирі сестер-служебниць, що знаходиться у чудовому новому приміщенні на Печерську. Після Служби Божої, яку 21 березня відслужив отець Ігор Онишкевич, присутні сестри разом зі священиком розважали над Святим Письмом. Читали послання апостола Павла до Ефесян 6, 10-20. Ділилися своїми переживаннями і досвідом на основі цього фрагменту Божого Слова. Лейтмотивом розважань стали слова: «А над усе візьміть щит віри, яким здолаєте згасити стріли лукавого. Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже». Ці слова є настановою для кожної людини, кожного християнина, але особливе значення воно має для тих, хто несе Слово Боже і сіє його в людських серцях.

Одностайно було вирішено на майбутнє організувати при церкві Св. Миколая на Аскольдовій Могилі щотижневі читання молитви та Святого Письма. Також особливу увагу викликали два виступи сестер-катехиток на основі підготовлених матеріалів в яких присутнім було оповідано про життя та духовні подвиги святого Андрея Критського, святого Софронія та преподобної Марії Єгипетської. Великий інтерес викликало повідомлення сестри Анастасії Балінської (СНДМ), яка була делегаткою Собору євангелізації, що проходив 13 -14 лютого 2009 р. у церкві отців Василіан. Вона поділилась своїми враженнями про хід Собору і ознайомила з короткостроковою програмою євангелізації. Також спільно всіма присутніми вирішено, що на найближчий час до світлого свята Воскресіння Христового буде організовано навчання дітей та дорослих розписувати великодні писанки.

Любов Крупник для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/