Головна

«Канікули з Богом»

118367Цього річ з 3 серпня у місті Ясіня, Рахівського р-ну, Закарпатської обл. поблизу гори Драгобрат проходить літній родинний катихитично-патріотично-християнський табір

Цей табір присвячений 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького.

У програмі відпочинку: ранкова руханка; Служба Божа; катехитичні заняття для дітей та дорослих; музичні заняття для дітей; походи в гори; збирання малини та чорниць; веселий час у аскольдовому родинному колі, спільна вечірня вервиця біля ватри за мир в Україні.

Загалом весь табір нараховує 60 осіб: діти, якими опікується парафіяльна служба «Карітас», відповідальний керівник п. Ореста Цимбрівська; катехити; сестри служебниці; отець Ігор Онишкевич; парафіяльні родини.

Про більш глибокі дитячі та родинні враження про відпочинок вже читатимемо після повернення катехитичного дтабору до дому 13 серпня.

Ілля, для «Оранти».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/