Головна

«Ми діти Аскольда»

З 5 квітня по 24 травня на Аскольдовій Могилі щонеділі в сім етапів проходив шаховий турнір «Ми діти Аскольда». Шахові змагання проводяться з метою популяризації шахів, налагодження дружних відносин між шахістами, вдосконалення спортивної майстерності і пізнання християнської історії Руси-України і постаті першого христитеся Аскольда-Миколая царя і мученика за віру христову та визначення переможців та призерів змагань.

24 травня, у день святкування парафіяльного празника перенесення мощів Святого Миколая Мирлікійського, відбувся завершальний етап змагань – фінал змагань. Цьому передували 5 півфіналів. То ж переможцями цієї дружньої інтелектуальної гри стали:

ІІІ місце - Верем'юк Вероніка (І розряд);

ІІ місце - Мєлкумянц Олександр (І розряд);

І місце - Малиновський Ростислав (І розряд)

Переможці визначалися за найбільшою кількістю набраних очок. Суддею цих змагань шаховий трений вищої категорії Кольба Андрій Богданович.

Турнір проводився за підтримки компанії: «Рутенья Тур». А організатором була наша парафія Святого Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі.

«Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/