Головна

Успішний старт шахового турніру «Ми діти Аскольда» на Аскольдовій Могилі

5 квітня, у Вербну Неділю, Входу Господнього в Єрусалим на Аскольдовій Могилі стартував шаховий дитячий турнір «Ми діти Аскольда»

З року в рік парафія церкви Святого Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі організовує дитячі шахові турніри. Мета цього проекту дуже проста: надати можливість дітям самореалізувати себе у розумовому виді спорту і водночас знайомитись та пізнавати християнську історію Руси-України, дізнаватися про постать першого хрестителя і християнина Аскольда-Миколая царя і мученика за віру христову

Цього річ наш шаховий турнір охопив шахові клуби м. Києва. Водночас, цього дня прийшла до нас ще одна радісна вістка з Сочі. Саме там, наша українка, уродженка стрийського краю Марія Музичук отримала перемогу на росіянкою і стала 15-ю чемпіонкою світу з шахів. Віримо, що майбутні чемпіони формуються і у цьому шаховому турнірі пам’яті Аскольда.

Фото турніру: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.958165350882746.1073741904.198406070192015&type=3

Відео турніру: https://www.youtube.com/watch?v=XNSOLrxPJis

Ілля, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/