Головна

Ансамбль «Аніма» відвідав в'язнів на Київщині

31 січня 2015 року Жіночий вокальний ансамбль «Аніма», що при церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі під керівництвом Катерини Чаплик, здійснив місійну подорож до виправних уставнов, розташованих на Києвщині. Колектив у складі Наталії Грищенко, Наталії Мальцевої, Роксолани Шпіци, Анастасії Друзюк, Катерини Чаплик, Мирослави Кирилюк, Олени Сакалюк відвідав Березанську (№ 95) і Бориспільську (№ 119) виправні колонії Управління ДПтС України у Києві та Київській області, де відбувають чоловіки. Групу супроводив капелан о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України.

«Вітаємо вас християнським привітом «Христос Рождається!», яким за звичаєм Церкви ми здоровимо одне одного аж до завершення кола різдвяних свят у день Стрітення Господнього. Наш візит торкається ретроспективи пережитих нами великих християнських свят від Різдва до Богоявління, коли від хаму до храму, від оселі до оселі з побажанням любові і добра йдуть ватаги колядників», - розповіла Катерина Чаплик численним в'язням, які з величезним зацікавленням зібралися у залі. Під час такої теплої зустрічі прозвучали хорові і вокально-інструментальні твори, які досягали до самої глибини душі усіх присутніх. Олена Сакалюк поміж творами прочитала поезії зі своєї авторської збірки. У виконанні піаністки, володарки Гран-Прі, І премії Міжнародного конкурсу піаністів (Італія), викладача НМА України ім. П. Чайковського Наталі Мальцевої та солістки Наталі Грищенко – лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів прозвучали класичні твори та українські народні пісні в обробках. Перед слухачами з кількома композиціями виступила також скрипалька, артист Президентського оркестру Мирослава Кирилюк.

До засуджених промовляв о. Костянтин Пантелей, що розповів про наслідки приходу Спасителя у світ для долі кожної людини на землі. Про Христове Воплочення задля звільнення людини від гріхів. Про покликання до свободи, яка позначає життя віруючого християнина.

Зустріч стала чудовою нагодою до діалогу. Відвідувачі взнали про високий рівень патріотизму серед засуджених та про їх працю та внесок у справі перемоги України в неоголошеній війні з московськими інтервентами. Свою продукцію установи Київщини відправляють на потреби наших воїнів-захисників. Зустріч закінчилася молитвою за Український народ.

Пенітенціаре душпастирство УГКЦ.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/