Головна

Майстерня Cвятого Миколая

Вже так скоро найулюбленіше свято дітей Святого Миколая. Та не тільки діти, але і дорослі особливо його шанують, захоплюються, і передають один одному цей радісний дух торжества.

Церква святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі завжди в особливий спосіб святкує цей величавий празник. Цього року парафіяльна служба милосердя «Карітас-Печерськ» приділила особливу увагу тим дітям, чиї батьки загинули в ході антитерористичної операції на сході нашої держави.

Продовж тижня в катехитичній хатині, парафіяни, волонтери, люди доброї волі складають подарунки-посилки для осиротілих дітей. Багато людей долучилися до такого акту милосердя. Кожен хто бажав, у силу своїх можливостей складав подарунки-пакунок від Святого Миколая для дітей з усіх областей нашої України.

Солодощі, одяг, іграшки, мандарини, усе долучалося до подарунку  від святого Миколая. Та найголовніше, що ці подарунки творені любов’ю людських сердець, наповнені духом Різдва, супроводжені молитвою милосердя.

З дня на день подарунки від Святого Миколая знайдуть своїх адресатів у найвіддаленіший куточках України, щоб ще раз засвідчити присутність Божого чуда – ЛЮБОВІ у людських серцях.

Олег Качур, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/