Головна

Мовчазна боротьба (3 жовтня)

Сім’я у вихідний день відпочивала на пляжі. Діти купалися в морі і будували замки з піску. Зненацька удалині на березі з’явилася маленька бабуся. Її сиве волосся розвівалося на вітрі, одежа була брудна і обшарпана. Вона щось бубніла сама до себе, підносячи із землі якісь предмети і складаючи їх у торбу.

Батьки покликали дітей і наказали їм не підходити близько до старої. Коли вона ішла поряд, час від часу нахиляючись, щоб піднести щось, вона усміхнулася до сім’ї, але ніхто на це вітання не відповів.

Через багато тижнів сім’я дізналася, що бабуся все своє життя присвятила тому, щоб збирати на пляжах осколки скла, якими діти могли поранити ноги.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/