Головна

Істинна цінність (19 вересня)

Одного разу шкільний учитель прийшов до вельми шанованої учительки і звинуватив її у тому, що її метод навчання цілком не логічний, що це просто якась безглузда балаканина і таке інше.

Учителька дістала зі своєї торбини самоцвіт. Вона запропонувала учителеві піти в крамничку де продають вироби зі срібла і батарейки для годинників. І виторгувати за нього хоча б 10 тисяч карбованців.

Шкільний учитель перепробував усе, що тільки міг. Але йому запропонували не більше тисяч карбованців.

-          Чудово, - сказала учителька, - а тепер піди до справжнього ювеліра і подивися скільки він заплатить за цей камінь.

Шкільний учитель вирушив до найближчої крамниці і був невимовно здивований, коли йому раптом запропонували за цей камінь 100 тисяч карбованців.

Вчителька сказала:

-          Мій метод навчання спроможні оцінити далеко не всі. І якщо ти хочеш визначити справжню вартість каменю стань ювеліром.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/