Головна

Дорогі подарунки (14 вересня)

Якось прийшов в одне селище старий мудрий чоловік і оселився там. Він любив дітей і проводив з ними чимало часу. Але ще він любив дарувати їм подарунки, але тільки дуже ламкі речі.

Хай як старалися діти, їхні нові іграшки часто ламалися. Діти засмучувалися і гірко плакали. Минав час і мудрець знову дарував їм іграшки, але ще тендітніші. Врешті батькам урвався терпець і вони прийшли до нього:

-          Ти мудрий і бажаєш нашим дітям тільки добра. Але чому Ти даєш їм такі крихкі подарунки? Вони стараються бути якомога обережнішими, але іграшки все одно ламаються і діти плачуть. Ці іграшки такі чудові, що не бавитися ними годі.

-          Мине не так багато років, - посміхнувся старець, і хтось подарує їм серце. Може це навчить їх поводитися з цим безцінним даром хоч трохи обережніше.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/