Головна

«Якщо ми будемо шукати Божого Слова і Закону, то віднайдемо правильну дорогу в житті…»

Ми стоїмо на порозі нового навчального року, коли наші учні та студенти знову розпочнуть навчання. Гадаю, що кожна молода людина, питає себе про те, яку дорогу має обрати в цьому житті. Однак сьогодні Господь звертається до кожного із нас, кличучи: «Ідіть за мною».

Про це сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав 31 серпня 2014 року під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового ГНІХ, що в Києві. Цього дня з Верховним Архиєпископом УГКЦ співслужив владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ. Під час богослужіння Глава Церкви уділив дияконські свячення Петрові Токачу та Андрію Дорчаку.

Як підкреслив Блаженніший Святослав, Господь також каже нам, що «якщо ми шукаємо дорогу, котра нас заведе до високої мети, то повинні шанувати батька і матір, любити ближніх своїх, як самих себе, Бога любити всім своїм серцем і душею». «Сьогодні цей заклик вибрати Бога і йти до Нього по житті лунає до кожного з нас», - зазначив він. За його словами,  кожен, хто потрапляє в кризу, опиняється на роздоріжжі, на якому шукає правильну дорогу. Часто ця дорога нам не зрозуміла. У такому разі святий Августин вчить: «Чоловіче, ти не знаєш дороги. Та вона сама прийшла до тебе! Цією дорогою є Ісус Христос, Його наука і Слово. Ти шукаєш правди… Вона сама тебе знайшла». Якщо ми будемо шукати Божого Слова і Закону, то після всіх надзвичайних обставин переживемо навернення, віднайдемо правильну дорогу в нашому житті.

«У нашому соборі багато разів відбувалися єпископські хіротонії, свячення священиків і дияконів, - продовжив проповідник. – Однак нині були особливі дияконські свячення, бо перед Божим престолом стала особа, яка вже багато здобула в житті і може бути задоволена тим, що має».

«Просимо Бога, щоб обрана новими дияконами дорога була для них великим благословенням і для всіх нас прикладом, а для Церкви - благом служіння Богові та ближнім», - завершив Глава УГКЦ.

https://www.youtube.com/watch?v=c52ZRdH7R3Q

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/