Головна

Відданий собака (1 вересня)

Чоловік і жінка купили цуценя. Вони любили його і доглядали як сина. Цуценя виросло і стало великим, гарним, розумним собакою, який нераз рятував майно господаря. Через сім років після того, коли чоловік з жінкою взяли щеня у них народилася довгождана дитина. Вони були щасливі. Малюк забирав майже увесь їхній час, а собаці не залишалося навіть дрібки уваги.

Собака почувався непотрібним і почав ревнувати дитину до господаря. Якось батьки залишили сина, коли той спав, у будинку, а самі на терасі взялися готувати барбекю. Коли вони вийшли провідати дитину, з дитячої кімнати вийшов пес, його паща була закривавлена і він задоволено мотиляв хвостом.

Батько дитини припустив найгірше, взяв рушницю і негайно вбив собаку. Потім забіг у дитячу кімнату і біля колиски сина побачив велетенську безголову змію.

Не робімо поспішних висновків, справжня вірність ніколи не обернеться зрадою.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/