Головна

БФ «Карітас Київ» надав допомогу 12 геріатричним центрам

«БФ «Картіас Київ» надав допомогу людям похилого віку, які перебувають у Геріатричних центрах у різних регіонах України. Ця допомога стала можливою завдяки співпраці з компанією Київстар та Українською Біржою Благодійності», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Допомога та підтримка людей похилого віку – один з дуже важливих напрямків діяльності БФ «Карітас Київ». Карітас вже багато років допомагає самотнім людям, інвалідам, пенсіонерам. Зокрема, на сьогоднішній день, під опікою Карітасу близько 100 осіб.

Ця опіка передбачає надання соціальної, медичної та матеріальної допомоги. Надається допомога медичними препаратами, засобами гігієни, пелюшками та підгузниками, постійною опікою патронажних сестер, а ще продуктовими наборами. Окрім  цього, Карітас, в міру можливості та жертовності людей, допомагає  іншим людям похилого віку, пансіонатам,  ветеранам та інвалідам, що і стало можливим цього разу.

Проект Карітасу допомоги геріатричним центрам вдалося реалізувати за повної фінансової підтримки Українським національним оператором "Київстар". Компанія надала цільову матеріальну благодійну допомогу у розмірі 105 000 грн на задоволення потреб літніх людей, які перебувають у 12 геріатричних центрах в Україні. Формат допомоги залежав від потреб мешканців центрів: це постільна білизна, рушники, реабілітаційне та медичне обладнання, побутова техніка, будівельні матеріали, взуття тощо.

Допомогу отримали 12 центрів у різних куточках України, в яких перебувають люди літнього віку: 1) Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (м. Хмельницький); 2) Львівський геріатричний пансіонат (м. Львів); 3) Чернiвецький герiатричний пансiонат (м. Чернівці); 4) Комунальна установа Тернопільської обласної ради "Петриківський обласний геріатричний будинок-інтернат" (м. Тернопіль); 5) Рівненський геріатричний пансіонат (м. Рівне); 6) Чернігівський геріатричний центр (м. Чернігів); 7) Одеський обласний госпіталь інвалідів війни (м. Одеса); 8) Бородянський будинок-інтернат для старих та інвалідів (смт. Бородянка, Київська обл.); 9) Комунальне підприємство "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" (м. Дніпропетровськ); 10) Горбаневський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці (м. Полтава); 11) Луганський пансіонат для ветеранів війни та праці (м. Луганськ); 12) Харківський геріатричний центр (м. Харків).

«Від імені стареньких людей висловлюємо всім, хто був задіяний і сприяв у ефективній і швидкій реалізації проекту, щиру вдячність. Разом ми змогли зробити старість цих дідусів та бабусь трохи легшою, щасливішою та безтурботнішою. Водночас запрошую усіх бажаючих долучитися до добрих справ для стареньких людей», - підсумовує о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/