Головна

Дзеркало (27 липня)

Дуже давно один король збудував великий палац. То був палац з мільйонами дзеркал. Усі, усі стіни, підлоги і стелі були покриті дзеркалами.

Одного разу у палац забіг собака. Озирнувшись він побачив безліч собак навколо себе. Собаки ули всюди. Бувши вельми розумним собакою він вискалив зуби, щоб про всяк випадок захиститися від тієї юрми собак, що його оточила. Усі пси вискалили зуби й собі. Він загарчав і ці загрозливо відповіли.

Тепер собака був певен, що життя його в небезпеці і почав гавкати. А натужившись він почав гавкати щосили, несамовито. Але тільки но він загавкав, почали гавкати і собаки з дзеркал. І що більше гавкав він, то голосніше відповідали вони. Зранку цього нещасного собаку знайшли мервим. Він загинув у битві з силою власних відображень, що оточували його.

Якщо немає жодних перепон у середині вас, то не буде жодних перепон і ззовні, і ніщо не зможе перепинити вам шлях. Такий закон.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/