Головна

Брюссельське мереживо (22 липня)

Місто Брюссель відоме вишуканим мереживом. У знаменитих мереживних салонах є особливі кімнати, призначені для плетення найтонших і найелегантніших моделей. Світло ледь пробивається через невеличке віконце і падає тільки на мереживо. Найвишуканіші і найпрекрасніші мережки виходять тільки тоді, коли сам ткач перебуває у темряві, а ткання – на світлі.

Коли Бог уплітає свій візерунок у тканину нашого життя, ми деколи сидимо у «затемненій кімнаті». Темрява видається задушливою. Ми не розуміємо, що Він робить, і не бачимо в темряві жодних благ. І попри це, споглядаючи нашого вірного Ткача, вірте, що найтонші узори вашого життя виплітаються саме в найтемніші дні. Озираючись на своє життя, я розумію, що найближчі стосунки з Богом у мене були саме в найтемніші часи. Вірити – значить іти з Богом у темряві, тримаючись за Його руку.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/