Головна

Одна копійка (20 липня)

Ішов дорогою парубок, а зверху копійка лежить.

-          Що ж, - подумав він, - і копійка – гроші.

Підняв її і поклав у гаманець. І став далі думати:

-          А що би я зробив, коли знайшов би тисячу карбованців? Купив би подарунки батькові і мамі.

Заглянув у гаманець а там тисяча карбованців.

-          Дивна річ, - здивувався парубок, - була копійка, а тепер у гаманці тисяча карбованців. А що би я зробив, якби я знайшов десять тисяч карбованців? Купив би корову і поїм молоком батька з матір’ю. – і притьмом зазирнув у гаманець. А там десять тисяч карбованців.

-          Дива, - зрадів молодик, - а що би я зробив, якби сто тисяч карбованців знайшов? Купив би дім, взяв би собі жінку, та поселив би в новому домі батька і матір. – і знову заглянув у гаманець. Справді, лежить сто тисяч карбованців.

Закрив гаманець і тут обсіли голову думи: - «Може не забирати у новий дім батька з матір’ю?, а раптом вони жінці до серця не припадуть? Нехай у старій хаті живуть. І корову тримати клопітно, ліпше козу кплю і подарунків не стану багацько купувати. Мені ж то самому треба одежу справити» - і чує парубок, що гаманець стає легесенький, легесенький. Хутко розкрив його, зирк, а там лишень одна копійка лежить. Одна, однісінька.

Симеон Атонський.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/