Головна

Горнятко кави (15 липня)

Кілька випускників престижного навчального закладу, що досягли успіху і зробили виняткову кар’єру прийшли в гості до свого старого професора. Під час візити розмова зайшла про роботу. Випускники скаржилися на численні труднощі і життєві проблеми. Запропонувавши гостям кави професор пішов на кухню і повернувся з кавником і тацею на якій стояли усілякі горняти: порцелянові, скляні, пластикові, кришталеві. Одні були прості а інші дорогі.

Коли випускники порозбирали горнята, професор сказав:

-          Зверніть увагу, що всі гарні горнята позабирані, а от дешеві позалишалися і хоча це нормально для вас бажати найкращого собі, але саме в цьому причина ваших проблем і стресів. Зрозумійте, що горнятко саме собою не робить каву кращою, найчастіше воно просто дорожче, але іноді приховує те, що ми п’ємо. Справді ви хотіли лише кави а не горнят, але свідомо вибирали найкращі горнята, а тоді роздивлялися кому яке перепало. А тепер подумайте – життя це кава, а робота, гроші, становище, суспільство – це горнятка, це лише знаряддя для підтримання змісту Життя. Те яке ми маємо горня не визначає і не міняє якості нашого життя. Подеколи, зосереджуючись на самому горнятку, ми забуваємо натішитися смаком кави.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/