Головна

Лише один гріх (4 липня)

Жив один пустельник-чернець і от біс, після багатолітньої боротьби з ним пообіцяв, що не буде більше його гнітити жодними спокусами, якщо він учинить один із трьох гріхів: вбивство, блуд або пияцтво.

Пустельник почав міркувати: людину убити – найбільше зло і воно заслуговує смертної кари як на Божому суді, так і на цивільному. Вчинити блуд і згубити чистоту тіла, яку я беріг і досі – шкода. Напитися ж один раз, як видається, невеликий гріх, бо ж після того людина швидко витвережується знов. Піду я вип’ю вина, що біс більше не гнітив мене і буду далі жити мирно в пустелі.

Узявши своє рукоділля, він продав його у мсті, пішов до корчми і напився. І сталося так, що трапилася йому в шинку безсоромна жінка, яка його спокусила, коли він вчинив з нею гріх зненацька з’явився чоловік цієї жінки і зчинив бійку. Чернець переміг його і ненароком убив. Таким чином він вчинив відразу три гріхи. Те, чого тверезим чернець боявсь найбільше, він вчинив на підпитку і так згубив свій багатолітній труд.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/