Головна

Ліки від страху (1 липня)

-          Чи є страх для вас проблемою? Чи краде він у вас радість життя? Чи заважає жити повноцінно? Якщо так, не журіться. Ліки від страху є.

Одна з численних переваг християнина – це свобода від страху. Якщо ви боїтеся змін і труднощів, згадайте, що пообіцяв Бог. Якщо ви будете коритися Йому то Він ітиме перед вами і допоможе вам здобути перемогу.

Коли бажаєте влаштуватися на нову роботу, ви йдете на співбесіду не бійтеся можливої невдачі, а радше, попросіть Бога прихилити до вас людину, з якою вам доведеться розмовляти. Коли Бог готує для нас шлях, ми можемо бути певні, що все обернеться нам на благо згідно з Його досконалою волею для нашого життя.

Біблія розповідає про чоловіка на ім’я Авраам. Який уповав на Бога попри будь-який страх. Господь сказав до Авраама: «Вийди з землі твоєї, з твоєї рідні і з дому батька твого в край, що його я тобі покажу» (Бут.12.1)

Що б відчули би ви, якби Бог попросив вас покинути свій дім, сім’ю, все, що знайоме вам і миле і вирушити в невідомому напрямку, чи ви б злякалися? Аврамові також довелося боротися з почуттям страху, але Бог сказав йому : «Не бійся». Ті самі слова сказав Бог Ісусу Навину, коли покликав його стати на чолі ізраїльського народу і привести його в обіцяну землю (дивитися І,Н,1.6-9) І сьогодні Бог каже вам: «Не бійся».

Елізабет Еліот, чоловіка якої було вбито в Еквадорі разом з іншими чотирма місіонерами, розповідає, що після тих подій страх цілковито панував нею, але розмова з подругою додала їй сміливості. Подруга сказала: - почни проповідувати попри страх.  Елізабет послухалася цієї поради попри страх. Разом з Рейчал Сейнт, сестрою одного із убитих місіонерів, вони вирушили розповідати про Христа еквадорським племенам, серед яких були і ті, хто вив їхніх близьких.

Якщо тупцяти на місці, боячись ступити крок уперед і чекати поки страх мене, то годі досягти чогось визначного. Слово «не бійся» означає «не втікай». І ось засіб проти страху – дійте попри страх. Знайте, Бог пішов попереду вас, приготував вам шлях і чекає поки ви підете за ним і навіть якщо у вас трясуться коліна ідіть уперед.

Бог наказав Аврааму: пакуй валізи, покидай тепле місце і вирушай туди, куди я покажу тобі. Якби Авраам злякався, то ніколи би не став батьком численних народів. Якби Ісус Навин не здолав страх і не виконав веління Божого повести Його народ в обіцяну землю, то ніколи б не втішався добрами цієї землі.

Це саме і з нами. Відступаючи перед страхом, ми заважаємо Богові благословити нас, тому дійте попри страх.

Джойс Майєр.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/