Головна

Боротьба з гнівом (30 червня)

Один брат, що жив у монастирі і часто знемагав від гніву, мовив сам до себе: «Піду в пустелю, може там, не маючи з ким сваритися, погамую пристрасть». І вийшов він з монастиря, і став жити самітником.

Одного разу наповнив брат водою глечика і поставив його на землю. Зненацька посудина перекинулася. Те саме сталося вдруге. І третього разу також. Чернець розсердився, схопив глечика і вдарив його об землю

Глечик розбився. Отямившись, брат почав міркувати про те, що сталося, і зрозумів, що ворог поглумився з нього. Тоді він сказав: «Я сам, але пристрасть гніву здолала мене. Повернувся я в монастир, бо усюди треба боротися з собою і проявляти терпеливість, а особливо уповати на Божу поміч». І чернець повернувся до своєї обителі.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с) 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/