Головна

Інструменти диявола (23 червня)

Багато років тому диявол вирішив продати всі знаряддя свого ремесла. Він дбайливо повиставляв їх у скляній вітрині на загальний огляд. Що ж то була за колекція! Тут був блискучий кинджал заздрости, а поряд з ним красувався молот гніву. На іншій полиці лежав лук жадібности і пожадання, а поряд з ним – стріли хтивости і ревности. Також там були знаряддя страху, гордині і ненависти. Усі вони були чудово представлені і споряджені етикетками з назвами й ціною. А на найкращій полиці, окремо від усіх інших інструментів, лежав маленький, непоказний і досить поношений маленький клин, на якому висів ярлик: «Зневіра». Як не дивно, ціна цього знаряддя була вищою від усіх решта разом. Один перехожий запитав диявола, чому він так цінує цей дивний клинець, і той відповів:

-         Я дійсно ціную його понад усі, тому що це єдине знаряддя в моєму арсеналі, на яке я можу покластися, коли всі інші виявляться безсилі.

І він ніжно погладив дерев’яний клин.

-         Якщо мені вдасться забити цей клинець у голову людини, - говорив далі диявол, - то він відчиняє двері для всіх інших знарядь.

І, посміхнувшись, додав:

-         Немає нічого більш смертельного від зневіри.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/