Головна

Притча про сварки (12 червня)

Одного разу учитель запитав своїх учнів:

-         Чому люди кричать, коли сваряться?

-         Тому що втрачають спокій, - сказав один.

-         Але навіщо кричати, якщо друга людина поряд з тобою? – спитав учитель. – Хіба не можна з нею розмовляти тихо? Навіщо кричати, коли ти сердишся?

Учні пропонували свої відповіді, але жодна з них не задовольнила вчителя. Врешті-решт він пояснив:

-         Коли люди незадоволені одне одним і сердяться, їхні серця віддаляються. Щоб подолати цю відстань і почути одне одного, їм доводиться кричати. Що сильніше вони сердяться, то голосніше кричать.

А що відбувається, коли люди закохуються? Вони не кричать, а навпаки, розмовляють тихо. Тому що їхні серця дуже близько, і відстань між ними зовсім маленька. А коли закохуються ще сильніше, що відбувається? – далі розповідав учитель. – Не розмовляють, а тільки перешіптуються, і чимраз більше зближуються у своїй любові.

А іноді перешіптування їм не потрібне. Вони тільки дивляться одне на одного і все розуміють без слів. Таке стається, коли поряд двоє людей, що люблять одне одного.

Сперечаючись, не дозволяйте своїм серцям віддалятися одне від одного, не вимовляйте слів, які тільки збільшують відстань між вами.

Позаяк може настати день, коли відстань стане така велика, що ви не знайдете зворотного шляху.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/