Головна

Притча про внутрішнє багатство (23 травня)

Придбав чоловік собі новий дім – великий, гарний – і сад з фруктовими деревами біля будинку. А поряд у старенькій хатинці жив заздрісний сусід, який повсякчас намагався зіпсувати йому настрій: то сміття під ворота підкине, то поганий напис на воротах напише, то ще якусь підлість учинить.

Одного разу прокинувся чоловік і в доброму настрої вийшов на ганок, а там – відро з помиями. Чоловік взяв відро, помиї вилив, відро начистив до блиску, назбирав у нього найсмачніших яблук і поніс до сусіда.

Сусід, почувши стукіт у двері подумав, злорадіючи: «Нарешті допік я йому!» Відчинив двері, сподіваючись на скандал, а чоловік простягнув йому відро з яблуками і сказав:

– Хто чим багатий, той тим і ділиться!

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/