Головна

Земна і небесна краса (1 травня)

Одному чоловікові наснився сон, що він потрапив на небо. І чудувався він з небесної краси. Які пречудові дерева, квіти, трава!

Ангел запитав його, чи ж не бачив він чогось подібного на землі? Чоловік впевнено відповів, що на землі взагалі нічого подібного немає.

Ангел же сказав:

–        Дивлячись на хмари, люди думають тільки про те, чи не змокнуть вони під дощем. Ідучи стежиною попри ліс вони бачать тільки іржаві консервні банки, поліетиленові пакети та інші відходи цивілізованого світу, якими щедро все засіяно. Не дивляться вони ні на зелену траву, ні на польові квіти, ні на розквітлі дерева у саду, не слухають спів птахів, не тішаться дрібними звірятками, яких зустрічають, не милуються заходом і сходом сонця. Лають погоду, коли спека, коли сніг і коли дощ напуває поля, що годують їх. Не бачать навколо себе нічого доброго. Безрадісно існують упродовж усього часу, який уділено їм на землі. Хто ж винен у цьому?

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/