Головна

І це мине також (28 квітня)

Один цар уславився своєю мудрістю. Але попри цю мудрість у житті не мав він спокою. І одного разу звернувся цар до мудреця з проханням:

-          Допоможи мені, дуже багато в цьому житті доводить мене до нестями. Маю велику схильність до пристрастей і це вельми мені заважає.

Мудрець дав йому перстень на якому була викарбувана фраза – «це мине»! і сказав:

-          Одягни цього перстня. Коли  тебе настигне сильний гнів и радість поглянь на ей напис і він протверезить тебе. У цьому знайдеш ти рятунок від пристрастей.

Минув час. Цар послухав поради мудреця і знайшов спокій, але настала мить коли, як зазвичай, глянувши на перстень він не заспокоївся а ще більше нестямився. Він зірвав перстень з пальця і хотів кинути його як най далі у став. Але раптом помітив, що внутрішньому боці перстня є напис: - «і це мине також…»

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/