Головна

Рух і поступ (20 квітня)

Один літній чоловік мав дуже слабке здоров’я. Одного разу він почув, як Бог наказує йому, штовхати величезний камінь на своєму подвір’ї. День у день, місяць у місяць, рік у рік штовхав він цей камінь. Настав день. Коли сатана прийшов до нього і спитав наскільки далеко він пересунув камінь, штовхаючи його щодня.

-          Ні на дюйм, - відповів старий, - я взагалі його не зсунув.

-          Ну ти і невдаха, відповів йому диявол. Бог ніколи н казав штовхати цей камінь, якби він повелів би це тобі, то ти давно би зсунув його з місця.

Старий подумав над тим, що сказав йому диявол і звернувся до Бога з питанням чому він продовж багатьох років штовхав камінь, але так і не зсунув його.

-          Я ніколи не казав тобі зсунути камінь, - мовив Бог, - але тільки просив його штовхати і поглянь як завдяки цьому послухові ти змінився. Ти був таким слабим і хворим, коли отримав від мене наказ, а тепер ти сильний і здоровий. Ти дуже змінився, можливо ти не міг би пересунути камінь, але це можу зробити я і своїми зусиллями ти вправлявся у вірі.

Чи був у тому, що він робив – ні. Чи був поступ – так. Не плутаймо рух з поступом у своєму житті, вони можуть відбуватися одночасно. Тільки через те, що ми не бачимо руху не думаймо, що немає поступу.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/