Головна

Хмара і дюна (13 квітня)

Одна молода хмара народилася над Середземним морем. Не встигла і вирости як вітер прогнав її разом з усіма родичами геть у далеку Африку. Щойно вони прибули на континент клімат змінився. Угорі палило сонце а внизу переливалися золотом розпечені піски сахари. Вітер вирішив погнати далі у джунглі тому, що в пустелі дощі не падають. Але допитлива молода хмарка відстала від гурту щоб оглянути велику пустелю.

Після довгої прогулянки хмара помітила, що одна з дюн усміхається їй золотокудра красуня відразу припала хмарі до серця. Хмара замислилася і широко усміхнулася:

-          Якщо хочеш, я покроплю тебе дощем? Ти не повіриш, але я вже встигла полюбити тебе. Мені хотілося б залишитися тут назавжди.

-          Коли я вперше побачила тебе в небі також полюбила тебе, - зізналася дюна. Але якщо ти перетвориш своє біляве волосся на дощ то ти помреш…

-          Любов ніколи не вмирає, - мовила хмара і почала окроплювати дюну краплями дощу.

І так тривало доти поки над дюною не з’явилася ніжна веселка. Наступного дня маленька дюна вкрилася квітами і коли інші хмари пропливали над пустелею, і бачили позеленілу дюну вони думали, що то починається ліс і випадали дощем. Через 20 років маленька дюна перетворилася на прекрасний оазис, який під покровом дерев дарував відпочинок і затінок мандрівникам пустелі і це тільки тому, що одного разу хмара не злякалася віддати своє життя за любов.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/