Головна

«Бог є з нами і промовляє до нас через Єпископа Рима».

Святіший Отче, 13 березня цього року виповнюється перша річниця Вашого понтифікату. Весь Божий народ з великою радістю згадує той день, коли Архиєпископ з Буенос- Айреса, «майже з кінця світу», був покликаний Господом для виконання служіння апостола Петра.

Сьогодні Церква Христова хоче подякувати Господу за багаті божественні ласки, даровані вірним у Вашій особі. Ваша Святосте, ми глибоко вдячні Вам за Вашу батьківську турботу та невпинне служіння Ad majorem Dei gloriam (на славу Божої величі) і на благо Церкви Христової.

Особливо хочу подякувати, Ваша Святосте, за таку важливу підтримку українського народу в останні кілька драматичних місяців. Ваші молитви і заклики до міжнародного співтовариства продемонструвати солідарність з українським народом зміцнили наші серця надією, що Бог поруч з нами під час випробування і промовляє до нас через Єпископа Рима.

Від свого імені, від імені Синоду Єпископів, духовенства, монашества і всіх мирян Української Греко-Католицької Церкви хочу висловити Вашій Святості наші найкращі побажання. Співаємо Вам в один голос: «Ad multos annos» (на многая літа), Святіший Отче!

Із синівською відданістю

+ Святослав, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький

 

«Весь Божий народ з великою радістю згадує той день, коли Архиєпископ з Буенос- Айреса, «майже з кінця світу», був покликаний Господом для виконання служіння апостола Петра», – пише у листі-вітанні до Святішого Отця Франциска, Папи Римського, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Вітання написано з нагоди першої річниці понтифікату Папи Франциска, який очолив Католицьку Церкву 13 березня 2013 року.

У листі Предстоятель УГКЦ подякував Папі за «таку важливу підтримку українського народу в останні кілька драматичних місяців».

Блаженніший Святослав підкреслив, що молитви Папи Франциска, а також його звернення до міжнародного співтовариства із закликом проявити солідарність з Україною зміцнили серця українського народу надією, що «Бог є з нами і промовляє до нас через Єпископа Рима».

Наприкінці Предстоятель УГКЦ від свого імені, від імені владик Синоду єпископів УГКЦ, духовенства, монашества і всіх мирян Української Греко-Католицької Церкви побажав наступнику апостола Петра многих літ.

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/