Головна

Молитва – фундаментальний чинник на шляху до єдності

7 березня 2014 року Папа зустрівся у Ватикані з делегацією Всесвітньої Ради Церков. Він назвав зустріч «черговим важливим етапом у давніх і плідних взаєминах» між Католицькою Церквою та екуменічною асоціацією та подякував за роботу «у підтримці християнської єдності».

За словами Понтифіка, Всесвітня Рада зробила великий внесок у прийняття з боку всіх християн факту, що їхня роз'єднаність є серйозною перешкодою для проповідування Євангелія у світі.

Не можна сприймати ці поділи як щось нормальне, як «невід'ємну частину історичного досвіду Церкви», наголосив Папа Франциск. «Якщо християни ігнорують заклик до єдності, який приходить до них від Господа, вони ризикують ігнорувати самого Господа і Його спасіння, яке Він пропонує через своє Тіло – Церкву», – сказав Папа.

Взаємини між Католицькою Церквою та Всесвітньої Радою Церков, які розвиваються з часів ІІ Ватиканського Собору, «привели до щирої екуменічної співпраці та все більшого «обміну дарами» між різними спільнотами шляхом подолання взаємного нерозуміння», зазначив Папа, але додав, що шлях до повної та видимої єдності, як і раніше, залишається важким і вимогливим. Не треба зупинятися на досягнутому, наголосив Папа, не варто дозволити собі відпочити на задоволеності прогресом останніх десятиліть.

Молитва, на думку Папи Франциска, є фундаментальним чинником у цій подорожі. Тільки дух покірної і безперервної молитви допоможе мати необхідну мотивацію служити людській сім'ї в її потребах, як духовних, так і матеріальних. Понтифік сказав, що молитиметься, щоби під час зустрічі екуменічної делегації з Папською Радою зі сприяння християнській єдності був знайдений «найбільш ефективний спосіб разом просунутися цим шляхом». Святіший Отець побажав, щоби Бог підтримував усіх, хто має справу християнської єдності в серці, і попросив молитися за нього, щоби був «послушним знаряддям волі Господа і слугою єдності».

За матеріалами: be.radiovaticana.va

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/