Головна

Бабуся (27 лютого)

На нещодавно відремонтованій лавці під розпуклою тополею сховавшись у затишній тіні біля входу до під’їзду сиділа добра бабуся.

Сьогодні їй цілісінький день дзвонили онуки. Вона їх дуже любила і свого часу тішила чаєм та пригощала цукерками. Учора приїжджали діти щоб подякувати їй. Сусідка померла – більше ворогів у неї не було, тільки другі. І п’ять кішок – їй особливо подобалися ці смугасті створіння.

Завтра вона помре.

Вона вже знає про це і взагалі, останнім часом часто думає про смерть, бо ж має що втрачати. Усі сили йшли на любов та доброту якою вона попри все огортала всіх хто був поряд.

Завтра вона тихо ляже на канапу і прислухається до серця. що битиметься чимраз тихіше. буде згадувати пережити і тішитися, що серце ніколи не зраджувало їй. Зітхне і всі почують те зітхання. Прошепоче щось і всі почують її шепіт і згодом вона навіть посміхнеться, і багатьом людям полегшає на душі. Вона не сама.

Уже за кілька хвилин сусіди занепокоївшись що вона зникла знайдуть її. Але це станеться завтра, а сьогодні вона ще жива. Скільки тепла, доброти та мудрости плине від неї!

А якою буде наша старість? Про це слід подумати сьогодні. час біжить дуже швидко.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/