Головна

Маленький ліхтарник (20 лютого)

У ті часи, коли ліхтарі запалювали вогнем. вулицями щовечора ходили ліхтарники і приносили світло у кожний провулок. Жив тоді маленький ліхтарник: щуплий дідок низького зросту. Щовечора він обходив провулки, черкав сірником по підошві і запалював ліхтарі. І кожна темна вуличка ставала яснішою ніж зазвичай.

Діти називали його карликом, а дорослі – ледацюгою. Тому він виходив на двір тільки вечорами, коли запалював ліхтарі, а опісля милувався нічним небом. Щоразу черкаючи сірником по підошві малий ліхтарник ставав нижчим на зріст. Одного разу до нього прийшов незнайомець і спитав:

-          Як ти можеш так жити? Ти ж зовсім зникнеш. Ти не шкодуєш свого життя для людей. а вони платять тобі лиш кривдою. Несправедливо це, неправильно.

На це він відповів:

-          Якщо я не буду запалювати ліхтарі, то люди залишаться без світла. І якщо хтось ітиме вночі темною вулицею. то хіба дійде до дому? Так буде блукати до ранку. Хіба це справедливо?

І малий дідок далі черкав сірником по підошві та малів зростом поки не зник взагалі. Ніхто і не помітив, що немає старого чоловіка. Однак всі помітили відразу, що вечорами дуже темно.

Кожна людина в житті значить дуже багато. Кожна людина, навіть якщо сама цього не помічає. приносить світло в життя інших. І якщо не стане людини, комусь потемнішає в житті.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/