Головна

«Бог не остання надія, а єдина»

Такі слова написані на одному з побожних малюнків, якими щедро заповнений акаунт на Фейсбуку, нещодавно створений студитом о.Юстином Бойком.

Ця інтернет-спільнота називається «Молитовний Майдан України». У поясненні до створення сторінки її автор написав: «У зв’язку з останніми подіями, які сталися у Києві, а також по цілій Україні, кожен свідомий громадянин шукає способу відповідної реакції.

Кожен це нехай робить у свій спосіб і відповідно до свого фаху. Однак усіх нас об’єднує те, що ми є християни! Нашою перемогою є Господь, нашою зброєю є молитва! Усі події в Україні розпочалися у свято св. Архистратига Михаїла, яких переміг відпалих ангелів із вигуком "ХТО ЯК БОГ"! А якщо Бог з нами, хто проти нас?!

Закликаю всіх без винятку об’єднатися у молитовному Майдані — усіх, хоч би де Ви були: в Україні чи поза її межами!»

Для спільної та постійної молитви на цьому акаунті розроблено графік (у який можна вільно вписатися кожному, хто бажає долучитися до молитовного заступництва за нашу державу). Кожні три години, за задумом священика-студита, учасники акції моляться три «Отче наш», три «Богородице Діво». «Хто може більше, най приєднується», зазначено у правилах. Ця молитва цілком доступна всім: по своїх храмах, незалежно від конфесії, вдома і на роботі, самостійно й цілим колективом. «Хто не є віруючим, але є свідомим громадянином, нехай просто побуде з Вами на молитві, якщо хоче», — зауважує хазяїн акаунту. Інтенція (молитовне намірення) проста: просимо Господа про благодать свободи для українського народу.

На «Молитовному Майдані України» розміщують малюнки, мотиватори, молитви, розумні вислови знаменитих людей і просто слова для роздумів; посилання на цікаву для спільноти інформацію з різних ресурсів; повідомлення про зниклих та поранених. Також там можна знайти і музичні записи, присвячені темі Майдану, і актуальне образотворче мистецтво — бо переживання цих непростих подій виражається в різні способи, як лиш люди вміють.

Нові молитовні ініціативи приносять надію на те, що Бог зглянеться над Україною в її нелегкий час, і дозволить нам мирно вийти з нинішньої кризи.

За матеріалами: «Молитовний Майдан України»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/