Головна

Небачений звір (7 лютого)

Учені ентузіасти дуже прагнули знайти якусь нову невідому тварину. Вони виїжджали в гори, шукали там сліди і збирали різноманітні відомості у місцевого населення.

І від мешканців одного невеликого селища, розташованого у далекі глушині, вони почули. що в околиці блукає чудернацька істота. І справді, на стежках почали з’являтися дивні сліди, а вночі було чути, як хтось бродить на схилах гір.

Чутки про ці події дійшли до міста. Безліч цікавих їздили на літо в гори. Відкрилися готелі, до селища проклали дорогу. У наукових журналах регулярно публікували звіти про пошук невідомої тварини, хоча ніхто так і не зміг знайти її. Поступово невелике гірське селище перетворилося на курортне містечко. І тільки старожили посміхалися: «Такої тварини тут немає і ніколи не було. Завдяки тому, що ми вправно підробляли її сліди і поширювали про неї чутки, наше селище стало квітучим курортом».

Так і в житті: те, що вабить нас, часто виявляється пустим.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/