Головна

Благословення Йорданською водою отримали в'язні.

19 січня 2014 року з Йорданською Джерелицею, освяченою після ранкової Літургії на Аскольдовій Могилі, до Київського слідчого ізолятора завітав о. Костянтин Пантелей. Натоятель громади Св. Миколая Чудотворця мітрофорний протопресвіер Ігор Онишевич подбав про те, щоб в'язням було передано 50 6-літрових фляг. Капелан відвідав жінок, неповнолітніх та хворих у мед-частині.

Цього самого дня Молодіжний Духовний Театр "Притча" показав історичну драму "Князь Володимир" для персоналу господарської обслуги, який складається із засуджених. Благословення Хрещенською водою отримали також хворі в'язні з Міжобласної відомчої лікарні у Бучанській ВК № 85.  О. Костянтин завітав до кожної палати зі словом проповіді і благословенням.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/