Головна

Проповідь біля каміну (15 січня)

Один парафіянин. який раніше щонеділі брав участь у літургії перестав ходити до церкви. Минав час, чоловік не з’являвся в церкві і священик вирішив навідатися до нього. Двері в його будинок були відчинені і священик зайшов до оселі. Колишній парафіянин сидів сам однісінький перед каміном, побачивши священика, він кивнув йому головою, привітавшись і жестом запросив сісти.

Зручно примостившись священик розглядав полум’я, що гарно вигравало в каміні, чоловіки мовчали. За кілька хвилин священик зненацька підвівся, взяв щипці, схопив ними палахкотливу головешку і відклав її у бік далеко від вогню, опісля сів знову. Мовчанка тривала. Самотня головешка перестала палати і тільки ледве червоніла, а згодом зовсім охолола і почорніла. священик знову встав взяв щипці і поклав охололу головешку назад у вогнище за мить вона запалала так само як і решта. Відклавши щипці, священик мовчки попрямував до виходу і коли дійшов до порогу почув:

- Дякую за відвідини і проповідь. Цієї неділі я обов1язково прийду.

«365 притч на щодень» - видавництво «Свічадо» 2013  (с)


катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/