Головна

Творіть добро

«Ходить по землі святий Миколай» -  радісно лунало 25 грудня зі святково прикрашеної зали в Кропивнянському дитячому будинку для дітей шкільного віку. Адже там відбувалася чергова зустріч з бажаними гостями, які продовжили дітям чудове свято – день Святого Миколая аж до кінця грудня.

А гості й справді були дуже бажаними: настоятель греко-католицької церкви отець Ігор та отець Юрій є давніми друзями наших вихованців.

Зустріч з ними – це завжди урок мудрості, людяності, добра і, звичайно ж чудові подарунки, які були роздані всім присутнім у залі.

Але найголовнішим подарунком стало знайомство зі справжньою співачкою з Києва Русланою Лоцман, яка не просто виконала для присутніх свої пісні, а й навчила дітвору нових колядок та щедрівок. А ще подарувала для дитячого будинку цілий диск своїх пісень і прекрасний фоліант «Православні ікони».

Разом з Русланою до вихованців завітав і дитячий вокальний колектив «Віночок» - переможець багатьох конкурсів і фестивалів. Вони також подарували глядачам прекрасні народні пісні у своєму виконанні. Гостинні господарі також не залишили гостей поза увагою – вони теж привітали присутніх чудовими музичними номерами.

А ще – конкурс на кращий малюнок, цікаві розваги, нагородження солодкими призами переможців. І все свято – від молитви до пресвятої Богородиці до подарунків принесло в зал затишну атмосферу рідної домівки, щастя і світлої душевної радості. А святий Миколай, спостерігаючи у вікно за цим чудовим дійством, обіцяв присутнім таке ж щасливе життя, як і посмішки на їхніх обличчях.

Директор, Т.Г. Філіпова

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.704612206238063.1073741870.198406070192015&type=3&uploaded=16

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/