Головна

Священики УГКЦ встановили польову каплицю на Майдані

З 3 грудня на Майдані чергують греко-католицькі священики: учора отці Київської Архиєпархії душпастирювали у наметовому містечку, а сьогодні, після встановлення польової каплички, перебувають на площі біля стелли, де 29 листопада відбулося жорстоке побиття студентів та молоді.

Протоієрей Ігор Онишкевич, декан київський, щодня координує священиків. Сьогодні на площі була встановлена польова капличка, де мають змогу помолитися мітингуючі з усіх куточків України. Біля каплички зібралися священики УПЦ КП: “Уже маємо свою капличку – а де є церква, там буде село”, – каже один зі священиків.

“Ми встановили цей намет-каплицю саме на площі біля стелли, як пам’ять про ту криваву бійню, яка сталася 29 листопада вночі”, – каже о. Ігор Онишкевич. Отець дбає про побут священиків та з помічниками прикріплює хрест на вході до намету.

За цей час священики з парафії на Аскольдовій Могилі, монастиря св. Василія Великого, з Патріаршого собору, парафії св. Миколи Доброго на Подолі по декілька годин перебували на Майдані, де благословляли людей, спільно з ними молилися за добру долю для українського народу на головній сцені та приватно.

Уже від 5 грудня на площу прибуде о. Михайло Димид, котрий біля каплички молитиметься літургію вночі, а вдень чергуватиме разом зі священиками Київської Архиєпархії.

Нагадаємо, згідно з закликом Блаженнішого Святослава, усі храми УГКЦ у Києві відкриті для потребуючих і у них проводиться безперервна молитва. “Молитва і діла милосердя – це ті дві заповіді любові, що їх ми сьогодні повинні сповнити, щоб Господь Бог подарував нам мирне розв’язання цієї непростої ситуації, в якій перебуває зараз наша Україна”, – каже Блаженніший Святослав.

Джерело: http://kyivsobor.ugcc.org.ua

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/