Головна

Нехай ніколи не загасне свіча пам’яті в серцях наших нащадків!

Християнська пам'ять не є пам’яттю злоби чи жалю, але перемінюється в молитву. На це звернув увагу Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, проповідуючи у переповненій базиліці Святої Софії в Римі у суботу, 23 листопада 2013 року, коли в Україні та по всьому світі поминають жертви Голодомору українського народу 1932-1933 років. У спільній молитві, як зазначив Глава УГКЦ, єдналася «уся наша помісна Українська Греко-Католицька Церква, адже співслужили єпископи з Канади, США, Бразилії, з європейських країн та різних митрополій і єпархій української землі», а також численні священики, які служать у Римі та Італії, і ті, які прибули на прощу з нагоди 50-ї річниці покладання мощей святого Йосафата в базиліці святого Петра. Були присутні представники дипломатичного корпусу, зокрема, Посол України в Італії та Посли України і Польщі при Святому Престолі.

Говорячи про гімн, яким християни проводжають у вічний спокій померлих «Вічная пам'ять», Глава УГКЦ зазначив, що не йде мова про людську пам'ять, яка «не є вічною» але про Божу, бо «Бог пам'ятає про кожного з нас». Слухати проповідь: RealAudioMP3

Богослужіння закінчилося архиєрейською панахидою та запаленням «свічки пам'яті»

Наприкінці Блаженніший Святослав подякував всім за те, що базиліка Святої Софії була переповнена та запросив вірних численно зібратися на Святу Літургію в базиліці святого Петра у понеділок, 25 листопада, яку буде відслужено на головному престолі і наприкінці якої Папа Франциск прийде привітати українських паломників: RealAudioMP3

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/news/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/