Головна

Весілля (24 серпня)

Шлюб. Молоді домовились зі священиком, що організують невелике частування на парафіяльному подвір'ї перед храмом. Дощ, що роз­почався невчасно, перешкодив їхнім планам, й молоді стали просити священика, щоб дозво­лив відсвяткувати в храмі.
Парох цілком не був у захопленні від цієї пропозиції, - святкувати у храмі, але молодята впросили: "З'їмо лиш шматок торта, заспіває­мо якусь пісеньку, вип'ємо трохи вина, опісля поїдемо додому."

Таки вмовили пароха. Одначе запрошені ви­пили трохи вина, заспівали пісеньку, опісля ви­пили іще трохи, і ще раз заспівали, ще одна піс­ня й так, за якихось півгодини весела забава була в розпалі. Усі веселились й раділи шлю­бові. Лише священик напружено ходив туди й назад у захристії, роздратований галасом, що його весільні гості вчинили у храмі.
Зайшов вікарій й мовив: "Бачу, що ви, отче, дуже напружений".
- Звичайно, що я в неабиякому напруженні. Чуєте, який галас здійняли в Божому домі. На всіх святих!
- Але ж, отче, не було в них іншого місця, щоб відсвяткувати свято.
- Добре про це знаю. Але чи потрібно при цьому так галасувати?
- Але ж не можемо забути про те, що сам Ісус одного разу був присутній на весіллі.
Парох відповів: "Знаю, і то дуже добре, що Ісус Христос був присутній на весіллі, не му­сиш мені цього пригадувати! Але в Кані не було ще Чесних Дарів!"

Найважливіший - Ісус Христос. Небезпека наро­джується тоді, коли Чесні Дари стають важливі­шими за самого Ісуса Христа. Коли поклоніння стає важливішим за любов, а стіни важливіші за життя.

«365 коротких історій для душі» - видавництво «Свічадо» 2012  (с) Бруно Ферреро

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/