Головна

Блаженніший Любомир (Гузар) візьме участь в Освітньому форумі під час Всецерковної прощі в Києві

Husar_konf.jpgУ виставковому центрі біля Патріаршого собору Воскресіння Христвого УГКЦ, що в  Києві, 17 серпня 2013 року відбудеться Освітній форум на тему: «Християнські цінності в освіті. Виклики і перспективи». Захід розпочнеться о 10.30 в рамках Всецерковної прощі до Патріаршого собору Воскресіння Христового, що проходитиме 16-19 серпня.

Почесним гостем дискусії під час форуму буде Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ. Ініціатор проведення - Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання у співпраці із Комісією УГКЦ у справах мирян, Громадською радою з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, Катехитично-педагогічним інститутом УКУ.

 

 

Участь у роботі форуму візьмуть відомі експерти в галузі освіти. Серед них Лілія Гриневич, перший директор Українського центру оцінювання якості освіти, координатор руху «Суспільство знань»; Омелян Вишневський, професор Дрогобицького ДПУ імені Івана Франка, академік Вищої освіти України; Віктор Малахов, професор Відділу філософії культури, етики та естетики Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України; Юрій Решетніков, український державний, політичний та релігійний діяч; Володимир Марущенко, український політик, народний депутат України V скликання; о. Роман Небожук, керівник Бюро УГКЦ для зв’язків з органами державної влади в м. Києві; Людмила Филипович, спеціаліст у галузі релігієзнавства, історії релігії, етнології релігії; с. Олександра Якимець, СНДМ.

Як зазначають організатори, мета проведення Освітнього форму - представити українському суспільству значення християнських цінностей в освіті. Тому під учасники висвітлять у доповідях сучасний рівень освіти в Україні та за кордоном, проаналізують стан співпраці Церкви й освіти, обговорять основні підходи формування християнських цінностей в навчально-виховному процесі, випрацюють підсумкову резолюцію щодо питань співпраці Церкви й освіти.

До участі в роботі Освітнього форуму запрошують представників державної влади, науки та освіти, громадських організацій, дирекцій та вчителів шкіл, громадських організацій, учасників прощі та всіх зацікавлених.

Охочі можуть зареєструватися, надіславши дані на е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/