Головна

«Заохочую вас бути в контакті один з одним…», - Блаженніший Любомир

«Сьогодні існує багато сучасних засобів комунікації, які значно полегшують спілкування. Гадаю, потрібно їх використовувати. Адже, коли ми думаємо разом і обмінюємося власними думками та досвідами, ми стаємо сильнішими і, відповідно, можемо більше зробити для Церкви і свого народу. Заохочую вас через ці сучасні засоби комунікації бути в контакті один з одним: в контакті думок та діл», - закликав молодіжних лідерів Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ, під час Форуму молодіжних лідерів УГКЦ, що відбувся 28-30 червня у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ.

Нагадаємо, що близько сотні молодих людей зі всієї України з’їхалися до Львова на Форум молодіжних лідерів УГКЦ, який відбувся цими вихідними у Львові. Упродовж трьох днів учасники спільно працювали над питаннями ефективної діяльності церковних та громадських організацій, волонтерства в Церкві, залучення коштів.

Звертаючись до молодіжних лідерів Блаженніший Любомир сказав, що вони є тими людьми, які стараються «щось робити». «Дуже вдячний вам за це. Адже ви ставите собі запитання, що можете робити для свого народу і Церкви», - сказав він. За його словами є категорія людей у суспільстві, яких називають провідниками. Провідники ведуть людей за собою, бо знають куди іти. На переконання Архиєпископа-емерита УГКЦ,  лідер - це людина, свідома своїх обдарувань. Талант лідера полягає у провідництві, що означає гуртування людей навколо доброї цілі. «А це, у свою чергу, - продовжив Блаженніший Любомир, -  вимагає багато мудрості, щоб вміти підібрати належні засоби і йти до поставленої цілі».

Також Блаженніший Любомир пояснив те, як заохотити людину йти до Церкви: «Виразний спосіб заохотити людину йти до Церкви - пояснити їй те добро, що є у Божому храмі. Так, щоб вона зрозуміла і добровільно пішла до Церкви на молитву». Загалом же участь у недільній Літургії, за словами промовця, це лише одна із частин християнського життя. Адже є багато людей, які ходять до Церкви у неділю, проте із понеділка і аж до суботи вони забувають про Бога. «Тому, якщо ми хочемо справді бути релігійними людьми, ми повинні усе життя проводити із Богом», - додав він.

Невдачі, які трапляються із людиною, за словами Блаженнішого Любомира, можуть бути Божою наукою для нас. «Якби нам все у житті вдавалося, ми би стали гордовитими і забули про Бога. Тому коли трапляються невдачі, ми усвідомлюємо, що не все у житті від нас залежить», - завершив він.

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/