Головна

Сумна казка (15 липня)

Перший Посланець, який зійшов на землю, перебував на ній недовго. Щойно люди почули початок його Послання, почали кричати і , кидати каміння, примусили його піти.

Проте потім замислилися й відчули страх. Щоби задобрити Небо, звели колону на ринку.

Небо поставилося з розумінням і замість покарати послало на землю другого Посланця. Його Послання було палке, але жорстоке, безжальне.

Другий Посланець казав правду.

Однак люди не хотіли чути правду. Схопили палиці й вигнали другого Посланця.

Знову люди почали боятися небесної кари і, що б загладити свою провину, звели на ринку другу колону. Ці дві колони накрили дахом, створивши мале святилище, щоби вшанувати Небо.

Прийшов третій Посланець. Говорив ще краще за другого, лікував немічних, грався з дітьми, втішав старих. Пояснював усім, чому хворі є нещасними, діти – наляканими, а старі - самотніми. Його слова доходили до сердець. Однак люди не хотіли його більше слухати. Напали на третього Посланця з мечем й рушницями та й вигнали за мури міста.

Цього разу, коли почали шкодувати, були дуже перелякані. Доєднали ще колони у святилищі і вибудували гарний фасад, оздоблений золотом і мармуром. Усередині порозвішували ікони, поставили статуї та свічники з палаючими свічками. Так з’явився пречудовий храм. Назвали його Домом Неба. Люди запитували себе: «Що ще можемо зробити?»

Небо не зіслало кару, але люди незабаром побачили, що для утримання чудової будівлі потрібні великі кошти. Замкнули її й передали Управлінню історичних пам’яток та музеїв. Замовили відповідну рекламу в туристичних бюро. Приїхали іноземці у кольорових автобусах з фотоапаратами. Щоби ввійти у Дім Неба, треба було придбати квиток. У такий спосіб з’явилися гроші на утримання споруди.

Четвертого Посланця з Неба не дочекалися. Не віднайшов дорогу? Ніхто його не зауважив? А може, не мав грошей, щоб купити вхідний квиток?

Люди вміють перетворювати Євангеліє на казку, а святині – на туристичні об’єкти.

«365 коротких історій для душі» - видавництво «Свічадо» 2012  (с) Бруно Ферреро

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/