Головна

Зустріч католицьких єпископів двох обрядів в Україні

На побажання Святішого Отця Венедикта XVI, яке Папа висловив під час візиту ad limina єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні і Української Греко-Католицької Церкви, започатковано регулярні зустрічі католицьких єпископів двох обрядів. Перша така зустріч відбулася 28 листопада 2008 р. у Реколекційному Центрі Української Греко-Католицької Церкви в селищі Брюховичах біля Львова. Делегацію єпископів східного обряду очолював Верховний Архиєпископ Києво-Галицький кардинал Любомир Гузар, а делегацію єпископів латинського обряду - Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.Зустріч розпочалася зі Служби Божої, яку очолив Блаженніший Любомир Гузар. Під час засідань кардинал Гузар присвятив свій виступ еклезіології в Греко-Католицькій Церкві. Єпископ-помічник Кам'янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні владика Ян Нємєц мовив про приклад св. Апостола Павла як Апостола народів. Збереженню життя і захисту християнських родин присвятив свій виступ греко-католицький єпископ-емерит Софрон Мудрий, ЧСВВ.

Як повідомив Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів в Україні владика Мар'ян Бучек, наступна зустріч католицьких єпископів України двох обрядів відбудеться у травні наступного року в приміщенні Львівської римо-католицької Вищої Духовної Семінарії

В інтерв'ю для Ватиканського радіо своїми думками і враженнями від зустрічі католицьких єпископів двох обрядів поділилися владика Софрон Мудрий з Івано-Франківська і Заступник Голови Конференції Римо-Католицького Єпископату України ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії владика Леон Дубравський.

Для Радіо Ватикану, Костянтин Чавага

За матеріалами: http://www.radiovaticana.org/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/