Головна

Сорокова річниця довічних чернечих обітів Папи Франциска в Товаристві Ісуса

У понеділок, 22 квітня 2013 р., виповнилося 40 років відтоді, як отець Хорхе Берґольйо, теперішній Папа Франциск, склав урочисту чернечу професію (довічні обіти) в Товаристві Ісуса, тобто, Ордені Отців Єзуїтів.Як пояснив о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру, який є співбратом у чернецтві Святішого Отця, дата 22 квітня не є випадковою.

Цей день є одним з «класичних», коли єзуїти, після довгого періоду чернечого формування, складають свої довічні обіти. А це тому, що саме 22 квітня 1542 року в Римі склали свою урочисту професію засновник Товариства Ісусового святий Ігнатій Лойола та його перші послідовники.

Ця подія відбулася в базиліці Святого Павла поза мурами, перед іконою Пресвятої Богородиці, тією самою, перед якою тиждень тому, після відправи Служби Божої в цій базиліці, молився Папа Франциск.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/