Головна

Запрошення на банкет

Від раннього ранку виглядаю Тебе. Хочу запросити Тебе в подорож. Сьогодні  хочу мандрувати з Тобою дорогою, котрої не знаєш, йти шляхом тих, хто в пошуку. Бажаю бо вивести Тебе із тісноти твоєї, що гніздиться у серці твоєму, у зачерствілих думках, в уявленнях про Мене, у вірі в Мене, у довір`ї Мені. Я з Тобою коли Ти мене виглядаєш, шукаєш, запитуєш, прагнеш, молишся, відкриваєш, промовляєш.

Я вдячний Тобі, що даєш мені право бути твоїм Богом, дозволяєш Мені йти, даруєш цінну можливість бути Богом для інших. Мені до вподоби твоя відкритість, мене заполонила твоя відвага, глибоко перейнятий тим як Ти прощаєшся із власним минулим і сідаєш за стіл майбутнього, чужого, незнаного досі, аби споживати хліб насущний разом із вбогими, терплячими, просто «іншими», щоб втамувати спрагу пошуку сенсу з тими, хто сповнений сумнівів, постійних вагань, невіри і зневіри, смутку і журби, болю і страждань, віддаленості від Мене.

Автор бажає залишатися невідомим.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/