Оранта
Свідчення про чудо за заступництвом о.Владислава Буковинського
Субота, 10 вересня 2016, 12:05
11 вересня в Караганді буде зарахований до лику блаженних о. Владислав Буковинський, проповідник і апостол Середньої Азії в радянські часи. Беатифікація стала можливою завдяки чуду зцілення за заступництвом о. Владислава, офіційно визнаному Ватиканом. Людиною, якій допоміг Слуга Божий, був о. Маріуш Ковальський, настоятель парафії св. Андрія в Теміртау.
— Отче, якщо це можливо, чи не могли б Ви розповісти про чудо, яке сталося з Вами за заступництвом о. Владислава Буковинського?
Читати далі: Свідчення про чудо за заступництвом о.Владислава Буковинського
Коли священик може відмовити у відпущенні гріхів?
Середа, 05 жовтня 2016, 22:34
На запитання Олафа Пєтка відповідає Пьотр Йордан Слівіньскі OFMCap, знаний у Польщі сповідник, засновник Школи для сповідників.
— Коли священик може відмовити у відпущенні гріхів?
— Священик може відмовити у відпущенні гріхів, по?перше, якщо йдеться про гріх, який він не має повноважень відпускати. По?друге, у розрішенні може бути відмовлено, якщо каяник не виконав усіх умов доброї сповіді (тобто тих, які мав виконати перед тим, як приступити до таїнства: чесний іспит совісті, жаль за гріхи і постанова виправитись), або ж якщо відмовився прийняти покуту.
Читати далі: Коли священик може відмовити у відпущенні гріхів?
Парафіяльні оголошення на місяць жовтень 2019 р. Б.
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 10:03
Парафіяльні оголошення на місяць жовтень 2019 р. Б.
Неділя - 08:00;10:00;12:30;18:00 Божественна Літургія
Свято - 08:00 Утреня 09:00; 18:00 Божественна Літургія. на передодні Вечірня
Будень - 08:00; 18:00 Божественна Літургія
Читати далі: Парафіяльні оголошення на місяць жовтень 2019 р. Б.
Папа: Христова Кров повертає нам гідність
Субота, 06 червня 2015, 06:56
Пам’ятати про ціну нашого відкуплення закликав Папа Франциск під час урочистості Божого Тіла, 4 червня.
Нагадаємо, урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа у Католицькій Церкві відзначається у четвер другого тижня після П’ятидесятниці. У багатьох країнах, зокрема й в Україні, свято переноситься на неділю. Проте у Ватикані урочистість завжди відзначається в четвер.
Молитися онлайн, не цілувати плащаниці, на Великдень служити на вулиці, ? Глава УГКЦ дав поради, як служити у Страсний тиждень і на Великдень
Середа, 25 березня 2020, 16:12
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав на численні прохання єпископів Церкви, як у час пандемії Covid-19 служити страсні й пасхальні богослужіння, дав декілька порад. Важливо зазначити, що УГКЦ є глобальною Церквою, яка присутня на всіх континентах. Тому поради Глави УГКЦ мають універсальний характер.
На основі цих порад єпископи у своїх єпархіях та екзархатах мають допомогти священникам сформувати критерії стосовно поведінки священнослужителів у цих надзвичайних обставинах.
Більше статей...
Сторінка 166 з 826