Оранта
Пам'ятати проповідь (8 травня)
Вівторок, 07 травня 2013, 21:22
У неділю, прийшовши з церкви, жінка готувала обід. її чоловік вирішив покпити з неї і спитав:
— Чи ти могла б переповісти те, що сказав нині отець на проповіді?
— Я вже не пам’ятаю, — зізналася жінка.
ЕКЗАРХ І ЕКЗАРХІЯ У ЦЕРКОВНОМУ ПРАВІ
Четвер, 12 червня 2014, 11:28
Вступ
Спостерігаючи за динамічним розвитком УГКЦ (в Україні так і на поселеннях)[1], із певністю можна ствердити, що цей процес є наслідком постійного і послідовного виконання головного завдання Церкви, а саме спасіння людської душі, яке відбувається через проповідування Доброї Новини і єднання людей із Ісусом Христом. В свою чергу така діяльність Церкви потребує зорганізованості церковного життя, яке згідно з церковним правом, яким користуються Східні Католицькі Церкви, може виражатись у двох її основних вимірах: єпархія і екзархія[2].
Причини падінь (13 червня)
Четвер, 12 червня 2014, 21:47
Учитель вів свого учня через джунглі. Хоча учитель був зовсім старий, проте йшов швидко, а його молодий учень час від часу падав. Молодик після кожного падіння піднімався і, лаючи зрадницьку землю, плював на те місце та йшов далі.
Після довгої дороги вони дійшли до священного місця. Не спиняючись, учитель повернув назад.
- Сьогодні ви не навчили мене нічого, - оголосив учень після чергового падіння.
В Україні потрібно завершити другий Майдан - і третього вже не потрібно, - Любомир Гузар
Понеділок, 07 березня 2016, 22:47
Блаженніший розповів про роль Церкви в боротьбі з корупцією, а також про те, до чого привели Майдан і війна на Донбасі.
Діалог українських церков про єдність проходив би зовсім інакше, якби цьому не заважала Москва, вважає архиєпископ-емерит, колишній глава УГКЦ, кардинал ЛЮБОМИР ГУЗАР. У першій частині інтерв'ю "Апострофу" Блаженніший розповів, що потрібно зробити для того, щоб побороти гріх корупції в українському суспільстві, символом чого стала кров, пролита на Майдані героями Небесної Сотні, а також про те, чи потрібен суспільству "третій Майдан".
Інтелігенція Львова висловилася проти цькування російськомовних українців
Вівторок, 25 лютого 2014, 19:43
У своєму листі до влади інтелігенція Львова засудила нав'язування донеччанам та кримчанам галицького способу життя.
Текст листа львівської інтелігенції:
Ми вимагаємо від Верховної Ради, новопризначених членів уряду та в.о. Президента України проводити зважену культурну і мовну політику.
Читати далі: Інтелігенція Львова висловилася проти цькування російськомовних українців
Більше статей...
Сторінка 485 з 826